Site Loader
michelin crossclimate+

Michelin Crossclimate+ to opony, jakie mają za zadanie dać nam bezpieczeństwo i komfort bez względu na warunki atmosferyczne. W zasadzie każdy kierowca doskonale zna markę Michelin, która cechuje się wieloletnim doświadczeniem i szeroką ofertą. Co daje ten model opon? Jakie ma cechy? Czym wyróżnia się na tle innego ogumienia?

Michelin Crossclimate+

Okazuje się, że jest to niezwykle popularna opona całoroczna, która cieszy się uznaniem na europejskim rynku. Została opracowana z myślą o długotrwałym i wysokim poziomie bezpieczeństwa, jak i dużej trwałości. Najważniejszymi cechami są w tym wypadku:

  • bardzo dobra przyczepność na mokrej i suchej drodze,
  • wysoka trwałość, co wiąże się z dużym przebiegiem i długotrwałymi osiągami,
  • certyfikowane opony dostosowane nawet do zimowych warunków,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa w każdą pogodę. 

Kierowcy wskazują, że marka Michelin odznacza się dobrą jakością i atrakcyjną ceną. Z tego względu szybko zyskała popularność na całym świecie. 

Doskonałe osiągi

Michelin Crossclimate+ cechuje się doskonałymi osiągami pod względem hamowania na mokrych i suchych podłożach. Sztywne klocki bieżnika wraz ze sfrezowanymi krawędziami optymalizują przyczepność i dają nam bezpieczeństwo na drodze. Na uwagę zasługuje też innowacyjna mieszanka, która ma na celu poprawić przyczepność i elastyczność opon na drodze mokre. Kierowca zyskuje zatem pewność, że komfortowo dojedzie do celu. Zakupu dokonamy sprawnie w internetowych sklepach, gdzie każdy kierowca znajdzie ogumienie dla siebie. 

time traveler