Site Loader
opony

Opony wielosezonowe są coraz popularniejsze wśród kierowców w Polsce i nie tylko. Wynika to głównie z oszczędności, ale nie tylko. W ostatnich latach przemysł oponiarski rozwinął się znacznie. Spowodowało to, że możliwe jest stworzenie takiej mieszanki gumy, która będzie zachowywać się optymalnie zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach. Wobec tego na jednym komplecie opon możemy bez problemu przejeździć cały rok.

Na krótkie trasy

kormoran_all_seasonDotychczas opony całoroczne były polecane przede wszystkim dla kierowców, którzy jeżdżą głównie po mieście. Dobrze odśnieżone drogi sprawiają, że nawet bez typowo zimowego bieżnika możliwe jest bezpieczne i komfortowe prowadzenie auta. Jednocześnie pokonywania niewielkich przebiegów rocznych sprawia, że zużycie opon nie jest nadmierne. Opony takie jak Kormoran All Season idealnie sprawdzają się w przypadku takiego zastosowania. Poradzą sobie zarówno na ośnieżonej drodze, jak również nie będą generować nadmiernych oporów toczenia na suchym asfalcie.

Nie tylko do miasta

Okazuje się jednak, że coraz większa liczba kierowców korzysta z opon wielosezonowych również wtedy, gdy regularnie jeżdżą swoimi samochodami w trasy. Nowoczesne mieszanki gumy pozwalają na zachowanie dobrych walorów trakcyjnych zarówno na gorącym asfalcie w okresie letnim, jak i na ośnieżonych drogach w okresie ujemnych temperatur. Kormoran All Season to opony wykonane właśnie w takiej technologii. Podsumowując, korzyści z zakupu opon całorocznych to głównie:

  • oszczędność pieniędzy
  • brak wizyt u wulkanizatorów
  • brak konieczności przechowywania drugiego kompletu
  • dobre zachowanie na drodze zarówno latem jak i zimą

Osoby zainteresowane zakupem kormoran all season mogą to zrobić w sklepie Miwan, gdzie drogą internetową kupią nowe opony bez wychodzenia z domu.

time traveler